Pikat kryesore të produktit

Lërini klientët tuaj të rezervojnë një tavolinë të ngrohtë në internet dhe bëjini të ndihen të veçantë duke siguruar një shërbim të rehatshëm dhe të matur – sistemi i rezervimit online në kohë reale shfaq një plan urbanistik të përshtatshëm për përdoruesit për vizitorët e faqes tuaj të internetit. Dhe mund të krijoni oferta dhe zbritje speciale për të inkurajuar klientët e rinj të rezervojnë një tryezë!

 • Rezervime online 24/7

  Ndihmoni në rritjen e konvertimeve dhe thjeshtoni procesin e rezervimit të tavolinës duke përdorur sistemin tonë të rezervimit të restorantit 24-orësh.

 • Mënyra të shumta pagese

  Pranoni pagesa online dhe jashtë linje me PayPal, Authorize.net, kartë krediti, transferta bankare dhe pagesa në para të gatshme në panelin tuaj të administratorit.

 • Menaxhimi i rezervimeve

  Sistemi i integruar i menaxhimit të rezervimeve i lejon administratorët të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë rezervimet, të menaxhojnë të dhënat e klientëve dhe disponueshmërinë e tabelës.

 • Menaxhimi intuitiv i tabelës

  Ngarkoni planimetrinë e katit të restorantit tuaj në sistemin tuaj të rezervimit të tavolinave dhe lejoni klientët të zgjedhin dhe rezervojnë lehtësisht tavolinën e tyre të dëshiruar në internet.

 • Njoftimet me email dhe SMS

  Reduktoni mos-shfaqjet duke aktivizuar njoftimet me email ose me tekst për t’u kujtuar klientëve tuaj rezervimet e tyre të ardhshme.

 • Sistemi i kuponave

  Drejtoni promovime dhe oferta zbritjeje në platformën e rezervimeve nga të cilat klientët tuaj mund të përfitojnë kur rezervojnë.

 • Dizajn të përgjegjshëm

  Paraqitja e ndërfaqes miqësore për celularin ngarkohet shpejt në çdo pajisje dhe është e disponueshme në 10 tema ngjyrash për t’iu përshtatur më së miri dizajnit të faqes tuaj të internetit.

 • Dizajn të përgjegjshëm

  Paraqitja e ndërfaqes miqësore për celularin ngarkohet shpejt në çdo pajisje dhe është e disponueshme në 10 tema ngjyrash për t’iu përshtatur më së miri dizajnit të faqes tuaj të internetit.

Përfitimet e sistemit të rezervimeve bankare në internet

Një mënyrë më e mirë për të menaxhuar rezervimet e restoranteve tuaja

Organizim i lehtë

Kurseni kohë dhe ktheni më shumë tabela.

Shitjet rriten

Rezervime të automatizuara online 24/7.

Minimizo mos-shfaqjet

Mblidhni pagesa dhe dërgoni kujtesë.

Χαρακτηριστικά Λογισμικού Διαχείρισης Εστιατορίου

Το ηλεκτρονικό μας σύστημα παραγγελίας τραπεζιών είναι μια πλούσια σε δυνατότητες λύση web που σας δίνει τη δυνατότητα να ρυθμίσετε τα πάντα σύμφωνα με τις ανάγκες σας.

Διαχειριστείτε τις ώρες λειτουργίας του εστιατορίου, χειριστείτε τα δεδομένα και τα ειδικά αιτήματα των πελατών και προσθέστε χρήστες διαχειριστή/επεξεργαστή για τη διαχείριση των κρατήσεων.

Εμφανίστε όλα ή μόνο μερικά από τα τραπέζια που είναι διαθέσιμα στο διαδίκτυο για να φιλοξενήσετε τους επισκέπτες και να βελτιώσετε τη διαχείριση της λίστας αναμονής.

 • Ngarko një hartë ndërvepruese të dyshemesë me paraqitjen e saktë të tabelës.
 • Shtoni termat dhe kushtet që do të pranojë çdo klient përpara se të rezervoni.
 • Menaxhoni kapacitetin e tavolinës dhe rregulloni disponueshmërinë e rezervimit në internet në përputhje me rrethanat.
 • Printoni orarin dhe detajet e rezervimit për të organizuar më mirë punën tuaj.
 • Shtoni dhe modifikoni oraret e restorantit tuaj në internet.

Αυτοματισμός Κράτησης Τραπεζιών

Ρυθμίστε το δικό σας προσαρμοσμένο σύστημα online κρατήσεων εστιατορίου 24/7, με απεριόριστες κρατήσεις. Μειώστε τον αριθμό των τηλεφωνικών κλήσεων και εξαλείψτε τον κίνδυνο διπλών κρατήσεων. Μπορείτε να επιλέξετε τους δικούς σας κανόνες κράτησης και να δημιουργήσετε μια αυτοματοποιημένη διαδικασία κράτησης επεξεργάζοντας διάφορες επιλογές και ρυθμίσεις διαχειριστή. +

 • Vendosni kohëzgjatjen maksimale të rezervimit për një rezervim.
 • Ngarkoji përdoruesit me një tarifë depozitimi të rezervimit, nëse është e aplikueshme.
 • Ju lutemi na tregoni se sa orë më parë duhet të bëhen rezervimet online.
 • Personalizojeni formularin e rezervimit për t’iu përshtatur modelit tuaj të biznesit.

Διαχείριση Κρατήσεων Εστιατορίου

Το σύστημα διαχείρισης κρατήσεων σάς επιτρέπει να προσθέτετε, να επεξεργάζεστε και να διαγράφετε κρατήσεις, καθώς και να διαχειρίζεστε τα στοιχεία και τη διαθεσιμότητα των πελατών. Το Bookeat Restaurant Booking System έχει σχεδιαστεί για να σας παρέχει ισχυρές λειτουργίες, που χρειάζονται όλοι οι εστιάτορες, όλες μαζί σε ένα μέρος.

 • Orari i rezervimeve – Shikoni rezervimet ditore në një pamje tabele, duke treguar oraret e rezervuara.
 • Shikoni të gjitha rezervimet për datën e zgjedhur duke përdorur një kalendar intuitiv me zbritje.
 • Shto rezervime të minutës së fundit ose manuale – Thjesht klikoni në orar dhe plotësoni detajet.
 • Lista e Rezervimeve – Shikoni rezervimet e renditura sipas datës. Kontrolloni statusin dhe detajet e tjera të rezervimit.
 • Detajet e klientit – Kontrolloni emrin e klientit dhe detajet e kontaktit.

Ενίσχυση Μάρκετινγκ Εστιατορίου

Εκτελέστε διαφημιστικές καμπάνιες μάρκετινγκ μέσω email για να αυξήσετε τις πωλήσεις. Ειδοποιήστε και κρατήστε τους πελάτες ενημερωμένους στέλνοντας ειδοποιήσεις μέσω email και SMS. Εμπλουτίστε τη βάση δεδομένων των πελατών σας προσθέτοντας τα στοιχεία πελατών που λαμβάνετε με κάθε κράτηση. Συνδυάστε αυτές τις δυνατότητες με τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης και τις ηλεκτρονικές παραγγελίες για να αναπτύξετε ακόμη περισσότερο την επιχείρησή σας!

 • Shtoni kuponë dhe zbritje për data ose intervale specifike datash dhe njoftoni klientët për to.
 • Dërgoni email konfirmimi klientëve dhe menaxherëve pas çdo rezervimi, hetimi, pagese ose anulimi të ri.
 • Rikujtues me email dhe SMS – Dërgoni kujtesa klientëve duke përdorur veçori të paracaktuara.
 • Përdorni bazën e të dhënave të klientëve tuaj për të dërguar përditësime për klientët tuaj.
 • Filloni sondazhet e kënaqësisë së klientit duke përdorur mjetet tona të marketingut me email.

Συλλογή Πληρωμών

Συλλέξτε πληρωμές χρησιμοποιώντας διάφορες μεθόδους που είναι διαθέσιμες με το Σύστημα Κρατήσεων Εστιατορίου. Χρησιμοποιήστε μία ή όλες τις επιλογές πληρωμής: PayPal, Stripe, Authorize.net, τραπεζικά εμβάσματα, πιστωτική κάρτα, μετρητά ή άλλες εναλλακτικές λύσεις.

 • Caktoni monedhën e paracaktuar dhe tarifën e depozitës, nëse ka.
 • Pagesat online me PayPal, Authorize.net dhe më shumë.
 • Pagesat jashtë linje – Mblidhni detajet e kartës së kreditit dhe siguroni një llogari bankare për transfertat bankare.
 • Çaktivizo pagesat – Çaktivizo parapagesat në internet dhe lejo vetëm përdoruesit të bëjnë rezervime.
 • Aktivizo pagesat me para në dorë në varësi të kushteve të rezervimit.

Imazhet e aplikacionit

Njihuni me Sistemin e Rezervimeve Online BookEat përmes fotove

Pyetje të shpeshta

Gjeni përgjigje për Sistemin e Rezervimeve të Restorantit BookEat

Gjithçka që duhet të bëni për të integruar sistemin e rezervimit të restorantit në faqen tuaj të internetit është të kopjoni/ngjitni një copë kodi të shkurtër në faqen tuaj. Në Admin, shkoni te Konfigurimi, më pas kopjoni kodin dhe ngjisni atë në faqen tuaj të internetit.

Për të shtuar kushtet e personalizuara të rezervimit në sistemin e rezervimit të restorantit tuaj, shkoni te Opsionet> Kushtet. Më pas shkruani kushtet e rezervimit në fusha. Ju duhet ta bëni këtë për çdo gjuhë të disponueshme në sistemin tuaj. Klikoni Ruaj në fund të faqes.

Po, mund të eksportoni të gjitha ose rezervimet specifike. Shkoni te lista e Rezervimeve> Rezervimet.

– Mund të përdorni “Kërko/Filtër” për të ngushtuar rezervimet dhe për të nxjerrë një listë rezervimesh me kritere specifike.
– Ju gjithashtu mund të zgjidhni rezervimet duke zgjedhur kutinë e zgjedhjes në secilën linjë.
– Ose, klikoni kutinë e zgjedhjes në kutinë e sipërme majtas për të nënvizuar të gjitha regjistrimet.

Klikoni butonin Zgjidhni Veprimin në fund të faqes, zgjidhni Eksporto.

Ende keni një pyetje? Bëni pyetjen tuaj këtu

Abonohuni në Buletinin

Qëndroni në kontakt me zhvillimet në teknologjinë e fokusimit dhe jini të parët që merrni oferta ekskluzive!

Ευχαριστούμε για την εγγραφή!

Ne nuk i ndajmë informacionet tuaja personale me askënd ose kompani. Ju lutemi rishikoni Politikën tonë të Privatësisë për më shumë informacion.

Çmimet

Çmim i thjeshtë pa tarifa të fshehura.

Falas

Δωρεάν δοκιμή για 14 ημέρες. Πλήρης υποστήριξη από την ομάδα μας για να έχετε τα καλύτερα αποτελέσματα από τη δοκιμή σας.

Fillo

profesionale

Το καλύτερο για πολυσύχναστα εστιατόρια.

Të kërkojë një kuotë

Na kontaktoni

Mos hezitoni të na kontaktoni për çdo informacion ose të planifikoni një prezantim të Sistemit të Rezervimeve të Restorantit Bookeat.

Adresë

L. Amfitea 82
Paleo Faliro 175 64
Hellas

Telefoni

+30 210 300 1564

E-mail

info@bookeat.gr

Orë pune

Çdo ditë 10:00 – 17:00

  error: Content is protected !!